Mingle Forum v1.0.11 - en to hu translation catalogue (267 entries)

en: Forum Feed
hu: Fórum Feed

en: Forum Topic:
hu: Fórum Téma:

en: Forum
hu: Fórum

en: Topic:
hu: Téma:

en: No such user
hu: Nincs ilyen felhasználó

en: Edit forum options
hu: Fórum beállítások szerkesztése

en: Allow others to view my profile?
hu: Saját profilomat mások is megtekinthetik?

en: You have email notifications for these topics:
hu: A következő témákra van email értesítés beállítva:

en: Save options
hu: Beállítások mentése

en: Cheating, are we?
hu: Ugye hamisítunk?

en: Security code does not mach
hu: Biztonsági kód nem egyezik

en: An error occured
hu: Hiba fordult elő

en: You must enter a subject
hu: Tárgy beírása kötelező

en: You must enter a message
hu: Üzenet beírása kötelező

en: created the forum topic:
hu: a következő fórumtéma létrehozva:

en: replied to the forum topic:
hu: válasz a következő fórum témához:

en: Quote from
hu: Idézet

en: Post Reply
hu: Válasz a bejegyzésre

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Submit
hu: Beküld

en: Edit Post
hu: Bejegyzés szerkesztése

en: Save Post
hu: Bejegyzés mentése

en: Sorry. you don't have permission to post.
hu: Sajnáljuk, a bejegyzéshez nincs engedélye.

en: Post new Topic
hu: Új téma bejegyzése

en: Mingle Forum
hu: Mingle Fórum

en: Skins
hu: Felületek

en: Moderators
hu: Moderátorok

en: User Groups
hu: Felhasználó Csoportok

en: About
hu: Névjegy

en: Forums Latest Activity
hu: Legutóbb történt a fórumokon

en: Title to display in the sidebar:
hu: Rang megjelenítése az oldalsávban:

en: How many items would you like to display?
hu: Hány elemet szeretne megjelentetni?

en: Page loaded in:
hu: Oldal betöltve:

en: seconds.
hu: másodperc alatt.

en: Mingle Forum
hu: Mingle fórum

en: Version:
hu: Verzió:

en: Guest
hu: Vendég

en: Latest Post by
hu: Legutolsó bejegyzés

en: Sorry, but you don't have access to this forum
hu: Nincs hozzáférése ehhez a fórumhoz

en: Status
hu: Állapot

en: Topic Title
hu: Téma címe

en: Started by
hu: Kezdte

en: Replies
hu: Válaszok

en: Views
hu: Megtekintések

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Move Topic
hu: Téma áthelyezése

en: Delete Topic
hu: Téma törlése

en: New posts since last visit
hu: Új bejegyzések a legutóbbi belépés óta

en: Forum Topics
hu: Fórum témák

en: Remove this topic from your email notifications?
hu: Ennek a témának levétele az email értesítésről?

en: Add this topic to your email notifications?
hu: A téma hozzáadása az email értesítésekhez?

en: Author
hu: Szerző

en: Posts:
hu: Bejegyzések:

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Quote
hu: Idézet

en: Remove
hu: Eltávolít

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Topics:
hu: Témák:

en: Posts:
hu: Bejegyzések:

en: New posts
hu: Új bejegyzések

en: No new posts
hu: Nincs új bejegyzés

en: No topics yet
hu: Nincs még téma

en: in
hu: ban

en: Forums RSS
hu: Fórumok RSS

en: Remove this post?
hu: Ennek a bejegyzésnek a törlése?

en: Search Results
hu: Keresés eredménye

en: Profile
hu: Profil

en: New Topic
hu: Új téma

en: Moderators:
hu: Moderátorok:

en: Reply
hu: Válasz

en: Subscribe
hu: Előfizetés

en: My profile
hu: Saját profil

en: My Profile
hu: Saját profil

en: Forum Home
hu: Fórum kezdőlap

en: Log out
hu: Kilépés

en: Search
hu: Keresés

en: You are logged in as:
hu: Bejelentkezve mint:

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Remember Me
hu: Emlékezz rám

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Moderator
hu: Moderátor

en: New Topics since last visit
hu: Új témák a legutóbbi belépés óta

en: Profile Info
hu: Profil információ

en: Edit Profile
hu: Profil szerkesztése

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Your last visit was:
hu: Legutóbbi belépés:

en: Show new topics since your last visit
hu: Mutassa az új témákat a legutóbbi belépés óta

en: Edit your forum options
hu: Fórumbeállítások szerkesztése

en: Welcome Guest, please login or
hu: Üdvözlet a fórumban, kérem lépjen be vagy

en: register.
hu: regisztáljon.

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
hu: Üdvözlet, bejegyzés írásához ebben a fórumban

en: registration.
hu: regisztráció szükséges.

en: Search forums
hu: Keresés a fórumokban

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Post deleted
hu: Bejegyzés törölve

en: View profile
hu: Profil megtekintése

en: Bold
hu: Kiemelt

en: Italic
hu: Dőlt

en: Underline
hu: Aláhúz

en: Strikethrough
hu: Áthúz

en: Code
hu: Kód

en: List
hu: Lista

en: List item
hu: Lista elem

en: Image
hu: Kép

en: Add Hex Color
hu: Hex Color hozzáadása

en: Embed YouTube Video
hu: YouTube Video beszúrása

en: Posts in
hu: Bejegyzések

en: Topics Made by
hu: Témákat kreálta

en: Members
hu: Tagok

en: Latest Member:
hu: Legutóbbi tag:

en: New topics since your last visit
hu: Új témák a legutóbbi belépés óta

en: Summary
hu: Összefoglaló

en: Name:
hu: Név:

en: Registered:
hu: Regisztrált:

en: Position:
hu: Pozíció:

en: Website:
hu: Honlap:

en: Biographical Info:
hu: Életrajzi információ:

en: Search for:
hu: Keresés:

en: By user:
hu: Felhasználó által:

en: Message Age:
hu: Üzenet kora:

en: Between
hu: Között

en: and
hu: és

en: days
hu: napok

en: Click to choose Forum(s) to  search
hu: Kattintson a Fórum(ok) kereséséhez

en: Check all
hu: Mind ellenőrzése

en: Start Search
hu: Keresés indítása

en: Subject
hu: Állapot

en: Relevance
hu: Relevancia

en: Posted
hu: Közzétéve

en: Closed topic
hu: Lezárt téma

en: Normal topic
hu: Normál téma

en: Hot topic
hu: Keresett téma

en: Very Hot topic
hu: Nagyon keresett téma

en: Security Code:
hu: Biztonsági Kód:

en: New reply on forum topic:
hu: Új válasz a fórum témában:

en: DETAILS:
hu: RÉSZLETEK:

en: Date:
hu: Dátum:

en: Reply Content:
hu: Válasz tartalom:

en: View Topic Here:
hu: Téma megtekintése itt:

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Category
hu: Kategória

en: Topic
hu: Téma

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: Categories and forums
hu: Kategóriák és fórumok

en: You must specify a user group name.
hu: Meg kell adni egy felhasználó csoport nevet.

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
hu: A választott név már létezik az adatbázisban, egy másik választása szükséges

en: User Group successfully added.
hu: Felhasználó Csoport sikeresen hozzáadva.

en: You haven't specified any user to add:
hu: Még nem adott meg felhasználónevet a hozzáadáshoz:

en: You must choose a user group
hu: Egy csoport kiválasztása kötelező

en: Error
hu: Hiba

en: No such user:
hu: Nincs ilyen felhasználó:

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: User
hu: Felhasználó

en: is already in this group
hu: már ebben a csoportban van

en: added successfully
hu: sikeresen hozzáadva

en: Errors:
hu: Hibák:

en: Warnings:
hu: Figyelmeztetések:

en: Users added:
hu: Felhasználók hozzáadva:

en: User Group(s) successfully deleted.
hu: Felhasználói Csoport(ok) sikeresen törölve.

en: Member successfully removed.
hu: Tag sikeresen eltávolítva.

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
hu: Mingle Fórum >> Felhasználói csoportok kezelése

en: add new
hu: új hozzáadása

en: Delete
hu: Törlés

en: Add members
hu: Tagok hozzáadása

en: No members in this group
hu: Nincsenek tagok ebben a csoportban

en: Skin successfully activated.
hu: Felület sikeresen aktivizálva.

en: Mingle Forum >> Skin options
hu: Mingle Fórum >> Felület beállítások

en: Get More Skins
hu: Még felületek

en: IMPORTANT: As of version 1.0.03 the skins directory has been moved to /wp-content/mingle-forum-skins/
hu: FONTOS: 1.0.03 verziótól a felület könytárát a  /wp-content/mingle-forum-skins/ könyvtárba helyeztük.

en: Why did you change it?
hu: Miért változtatta meg ezt?

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Name
hu: Név

en: Version
hu: Verzió

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Tevékenység

en: In Use
hu: Használatban

en: Activate
hu: Aktivál

en: About Mingle Forum
hu: A Mingle Fórum névjegye

en: Current Version:
hu: Jelenlegi verzió:

en: Mingle Forum has one simple mission; to 'KEEP IT SIMPLE!' It was taken over from WP Forum and has been improved upon GREATLY. It now fully supports integration with or without the Mingle plugin (by Blair Williams). Also I want to give a big thanks to Eric Hamby for his previous work on the forum script.
hu: A Mingle Fórumnak egy egyszerű küldetése van: \"Legyen egyszerű!\". Ezt a WP Forum-tol vettük át és fejlesztettünk jelentősen. A modul jelenleg teljes integrációt biztosít a Mingle bővítménnyel (Blair Williams), vagy anélkül. Nagy köszönenet szeretnék mondani Eric Hamby-nek korábbi munkájáért a fórum kódján.

en: Author:
hu: Szerző:

en: Plugin Page:
hu: Bővítmény oldala:

en: Support Forum:
hu: Támogató Fórum:

en: Options successfully saved.
hu: Beállítások sikeresen elmentve.

en: Statistic
hu: Statisztikák

en: Value
hu: Érték

en: Number of posts:
hu: Bejegyzések száma:

en: Number of threads:
hu: Threadek száma:

en: Number of users:
hu: Felhasználók száma:

en: Total database size:
hu: Teljes adatbázis méret:

en: Database server:
hu: Adatbázis szerver:

en: Mingle Forum version:
hu: Mingle Fórum verzió:

en: Mingle Forum >> General Options
hu: Mingle Fórum >> Általános beállítások

en: default
hu: alapértelmezés

en: Option Name
hu: Opció Név:

en: Option Input
hu: Opció begépelés

en: Posts per page:
hu: Bejegyzés egy lapon:

en: Threads per page:
hu: Threadek egy lapon:

en: Number of posts for Very Hot Topic:
hu: A nagyon népszerű téma hozzászólásainak száma:

en: Username Display:
hu: Megjelenő felhasználónév:

en: Valid Options: user_login, nickname, display_name, first_name, last_name
hu: Érvényes válaszok: user_login, nickname, display_name, first_name, last_name

en: New User's Title:
hu: Az új felhasználó rangja:

en: User Level 1 Title:
hu: Első szintű felhasználó rangja:

en: User Level 1 Count:
hu: Első szintű felhasználó számlálója:

en: User Level 2 Title:
hu: Második szintű felhasználó rangja:

en: User Level 2 Count:
hu: Második szintű felhasználó számlálója:

en: User Level 3 Title:
hu: Harmadik szintű felhasználó rangja:

en: User Level 3 Count:
hu: Harmadik szintű felhasználó számlálója:

en: Show Forum Login Form:
hu: Mutassa a Fóum belépési ablakot:

en: Show Avatars in the forum:
hu: Mutassa az Avatárokat a fórumban:

en: Registration required to post:
hu: Regisztráció szükséges a bejegyzéshez:

en: Installed version:
hu: Installált változat:

en: GD Library is not installed
hu: GD könyvtár nincs installálva

en: Use Captcha for unregistered users:
hu: Captcha használata nem regisztrált felhasználóknál:

en: Requires
hu: Megkívánja

en: If you have 'Registration required to post' above enabled, leave this off
hu: Ha a 'Regisztráció szükséges a bejegyzéshez' engedélyezett, akkor hagyja üresen ezt

en: Date format:
hu: Dátum formátum:

en: Default date:
hu: Alapértelmezett dátum:

en: Check
hu: Ellenőrzés

en: for date formatting.
hu: a dátum formáért.

en: Groups deleted:
hu: Csoportok törölve:

en: Forums deleted:
hu: Fórumok törölve:

en: Threads deleted:
hu: Threadek törölve:

en: Posts deleted:
hu: Bejegyzések törölve:

en: You must enter a name
hu: Egy nevet meg kell adni

en: Category added successfully
hu: Kategória sikeresen hozzáadva

en: You must select a category
hu: Ki kell választani egy kategóriát

en: You have choosen a forum name that already exists in this group, please specify another
hu: Olyan fórumnév lett kiválasztva ami ebben a csoportban, egy másikat kell megadni

en: Forum added successfully
hu: Fórum sikeresen hozzáadva

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
hu: Mingle Fórum >> Kategóriák és Fórumok

en: Modify
hu: Módosítás

en: Add forum
hu: Fórum hozzáadása

en: Moderator successfully removed.
hu: Moderátor sikeresen eltávolítva

en: Moderator successfully saved.
hu: Moderátor sikeresen elmentve

en: Moderator NOT removed.
hu: Moderátor NINCS eltávolítva

en: You must select a user
hu: Ki kell választani egy felhasználót

en: Global Moderator added successfully
hu: Globális moderátor sikeresen hozzáadva

en: Moderator added successfully
hu: Moderátor sikeresen hozzáadva

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
hu: Mingle Fórum >> Moderátorok kezelése

en: Currently moderating
hu: Jelenleg moderálva

en: Update
hu: Módosítás

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
hu: Globális moderátor: (A felhasználó moderálhatja az öszes fórumot)

en: No moderators yet
hu: Nincs még moderátor

en: Add forum to
hu: Add hozzá a fórumot a

en: Description:
hu: Leírás:

en: Save forum
hu: Fórum mentése

en: Save user group
hu: Felhasználó csoport mentése

en: Select User group
hu: Felhasználói csoport kiválasztása

en: Add users
hu: Felhasználók hozzáadása

en: You must specify a group name
hu: Meg kell adni egy csoport nevet

en: Group updated successfully
hu: Csoport sikeresen módosítva

en: You must specify a forum name
hu: Egy fórum nevet meg kell adni

en: Forum updated successfully
hu: Fórum sikeresen módosítva

en: Edit category
hu: Kategória szerkesztése

en: User Groups:
hu: Felhasználói csoportok:

en: Members of the checked User Groups have access to the forums in this category:
hu: A bejelölt felhasználói csoportoknak van hozzáférésük a fórumokhoz ebben a kategóriában:

en: There are no User Groups
hu: Nincs felhasználói csoport

en: Save group
hu: Csoport mentése

en: Edit forum
hu: Fórum szerkesztése

en: Select user
hu: Felhasználó kiválasztása

en: Add moderator
hu: Moderátor hozzáadása

en: You must specify a name for the User Group
hu: A felhasználói csoportnak meg kell adni a nevét

en: User Group updated successfully
hu: Felhasználói csoport sikeresen módosítva

en: Edit User Group
hu: Felhasználói csoport szerkesztése

en: Save User Group
hu: Felhasználói csoport mentése
