Mingle Forum - en to pl translation catalogue (320 entries)

en: Forum Topic:
pl: Temat Forum:

en: Topic:
pl: Temat:

en: No such user
pl: Brak użytkownika

en: Edit forum options
pl: Edytuj opcje

en: Allow others to view my profile?
pl: Zezwolić innym na podgląd profilu?

en: Notify me when I get new Messages?
pl: Powiadomić jeśli dostanę nową wiadomość?

en: You have email notifications for these topics:
pl: Dostałeś powiadomienie email o poniższych tematach:

en: Save options
pl: Zapisz opcje

en: Cheating, are we?
pl: Oszustwo, prawda?

en: Security code does not mach
pl: Kod bezpieczeństwa nie poprawny

en: An error occured
pl: Napotkano błąd

en: You must enter a subject
pl: Musisz podać temat

en: You must enter a message
pl: Musisz podać treść wiadomości

en: created the forum topic:
pl: utworzony temat na forum:

en: replied to the forum topic:
pl: odpowiedź na temat na forum:

en: Quote from
pl: Cytuj z

en: on
pl: w

en: Post Reply
pl: Odpowiedz

en: Subject:
pl: Temat:

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Submit
pl: Wyślij

en: Edit Post
pl: Edytuj post

en: Save Post
pl: Zapisz post

en: Sorry. you don't have permission to post.
pl: Przepraszamy, Nie masz uprawnień do tego postu.

en: Post new Topic
pl: Napis nowy temat

en: Skins
pl: Skórka

en: Categories & Forums
pl: Kategorie i fora

en: Moderators
pl: Modeatorzy

en: User Groups
pl: Grupy użytkowników

en: About
pl: O

en: Forums Latest Activity
pl: Ostatnie aktywność na forum

en: by:
pl: przez:

en: Title to display in the sidebar:
pl: Tytuł do wyświetlenia na pasku bocznym:

en: How many items would you like to display?
pl: Ile wyświetlać elementów?

en: Page loaded in:
pl: Strona wczytana w

en: seconds.
pl: sekund

en: Version:
pl: Wesrja:

en: Guest
pl: Gość

en: by
pl: przez

en: Latest Post by
pl: Ostatni post napisany przez

en: Sorry, but you don't have access to this forum
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do tego forum

en: Topic Title
pl: Tytuł tematu

en: Started by
pl: Rozpoczęty przez

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Views
pl: Wyświetleń

en: Last post
pl: Ostatni post

en: Sticky Topics
pl: Przyklej temat

en: Move Topic
pl: Przenieś temat

en: Delete Topic
pl: Usuń temat

en: New posts since last visit
pl: Nowe tematy od ostatniej wizyty

en: Forum Topics
pl: Tematy forum

en: Remove this topic from your email notifications?
pl: Usunąć ten temat z powiadomień e-mail?

en: Add this topic to your email notifications?
pl: Dodać ten temat do powiadomień e-mail?

en: TOPIC CLOSED
pl: Temat zamknięty

en: Author
pl: Autor

en: Posts:
pl: Posty:

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: on:
pl: w:

en: Quote
pl: Cytuj

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Topics:
pl: Tematy:

en: Posts:
pl: Posty:

en: New posts
pl: Nowy post

en: No new posts
pl: Brak nowych postów

en: No topics yet
pl: Brak tematów

en: in
pl: w

en: Remove this post?
pl: Usunąć ten post?

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Profile
pl: Profil

en: New Topic
pl: Nowy temat

en: Moderators:
pl: Moderatorzy:

en: Undo Sticky
pl: Cofnij przyklejenie

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: My profile
pl: Mój profil

en: My Profile
pl: Mój profil

en: Forum Home
pl: Start

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Search
pl: Szukaj

en: Close
pl: Zamknij

en: Re-open
pl: Otwórz ponownie

en: You are logged in as:
pl: Jesteś zalogowany jako:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: New Topics since last visit
pl: Nowe tematy od ostatniej wizyty

en: Profile Info
pl: Informacja o profilu

en: Messages
pl: Wiadowmości

en: New Message
pl: Nowa wiadomość

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: Welcome
pl: Witaj

en: Your last visit was:
pl: Twoja ostatnia wizyta była:

en: Show new topics since your last visit
pl: Pokaż nowe tematy od ostatniej wizyty

en: new
pl: nowy

en: Edit your forum options
pl: Edytuj swoje opcje forum

en: Welcome Guest, please login or
pl: Witaj Gościu, proszę sięzalogować lub

en: register.
pl: zarejestrować.

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
pl: Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga

en: registration.
pl: rejestracji.

en: Show/Hide Header
pl: Pokaż/ukryj nagłówek

en: Search forums
pl: Szukaj na forum

en: Pages:
pl: Strony:

en: Post deleted
pl: Post skasowany

en: View profile
pl: Zobacz profil

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italic
pl: Kursywa

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Strikethrough
pl: Przekreślenie

en: Code
pl: Kod

en: List
pl: Lista

en: List item
pl: Element listy

en: Image
pl: Obraz

en: Email
pl: E-mail

en: Add Hex Color
pl: Dodaj kolor szesnastkowo

en: Embed YouTube Video
pl: Załącz film YouTobe

en: Smile
pl: Uśmiechnięty

en: Sad
pl: Smutny

en: Neutral
pl: Obojętny

en: Mad
pl: Wściekły

en: Confused
pl: Zmieszany

en: Wink
pl: Mrugnięcie

en: Surprised
pl: Niespodzianka

en: Cool
pl: Super

en: Info Center
pl: Centrum informacji

en: Posts in
pl: Postów w

en: Topics Made by
pl: Tematy przez:

en: Members
pl: Członkowie

en: Latest Member:
pl: Ostatni członek

en: New topics since your last visit
pl: Nowe tematy od ostatniej wizyty

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Registered:
pl: Zarejestrowany:

en: Position:
pl: Pozycja:

en: Website:
pl: Strona internetowa:

en: Jabber/google Talk:
pl: Jaber/GoogleTalk:

en: Biographical Info:
pl: Informacje biograficzne:

en: Search for:
pl: Szukaj dla:

en: By user:
pl: Przez użytkownika

en: Message Age:
pl: Wiek wiadomości:

en: Between
pl: Pomiędzy

en: and
pl: i

en: days
pl: dni

en: Click to choose Forum(s) to  search
pl: Kliknij żeby wybrać forum do przeszukania

en: Check all
pl: Sprawdź wszystko

en: Start Search
pl: Zacznij szukanie

en: Subject
pl: Temat

en: Relevance
pl: Znaczenie

en: Posted
pl: Wysłany:

en: Closed topic
pl: Temat zamknięty

en: Normal topic
pl: Temat normalny

en: Hot topic
pl: Gorący temat

en: Very Hot topic
pl: Bardzo gorący temat

en: Security Code:
pl: Kod bezpieczeństwa:

en: New reply on forum topic:
pl: Nowe odpowiedzi w tematach forum:

en: DETAILS:
pl: SZCZEGÓŁY:

en: Email:
pl: E-mail:

en: Date:
pl: Data:

en: Reply Content:
pl: Treść odpowiedzi:

en: View Topic Here:
pl: Zobacz temat tutaj:

en: Category
pl: Kategoria

en: Topic
pl: Temat

en: General Options
pl: Ustawienia ogólne

en: Categories and forums
pl: Kategorie i fora

en: You must specify a user group name.
pl: Musisz podać nazwę grupy użytkowników

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
pl: Wybrałeś nazwę, która już istnieje w bazie danych, podaj inną

en: User Group successfully added.
pl: Grupa użytkowników dodana poprawnie

en: You haven't specified any user to add:
pl: Nie określono żadnego użytkownika do dodawania:

en: You must choose a user group
pl: Musisz wybrać grupę użytkowników

en: Error
pl: Błąd

en: No such user:
pl: Nie ma takiego użytkownika:

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: User
pl: Użytkownik

en: is already in this group
pl: już jest w tej grupie

en: added successfully
pl: dodany poprawnie

en: Errors:
pl: Błedy:

en: Warnings:
pl: Ostrzeżenia:

en: Users added:
pl: Dodani użytkownicy:

en: User Group(s) successfully deleted.
pl: Grupa(y) użytkowników usunięte poprawnie.

en: Member successfully removed.
pl: Członek usunięty poprawnie.

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
pl: Mingle Forum >> Zarządzaj grupami użytkowników

en: add new
pl: dodaj nowy

en: Delete
pl: Skasuj

en: Add members
pl: Dodaj członka

en: No members in this group
pl: Brak członków w tej grupie

en: Skin successfully activated.
pl: Skórka aktywowane poprawnie.

en: Mingle Forum >> Skin options
pl: Mingle forum >> opcje skórek

en: Get More Skins
pl: Pobierz więcej skórek

en: Why did you change it?
pl: Dlaczego chcesz zmienić?

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Name
pl: Nazwa

en: Version
pl: Wersja

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: In Use
pl: W użyciu

en: Activate
pl: Aktywuj

en: About Mingle Forum
pl: O Mingle Forum

en: Current Version:
pl: Bieżąca wersja

en: Author:
pl: Autor:

en: Plugin Page:
pl: Strona pluginu:

en: Support Forum:
pl: Forum wsparcia:

en: Mingle Forum Skins:
pl: Forum skórek Mingle:

en: Options successfully saved.
pl: Opcje zapisane.

en: Statistic
pl: Statystyka

en: Value
pl: Wartość

en: Number of posts:
pl: Liczba postów:

en: Number of threads:
pl: Liczba wątków:

en: Number of users:
pl: Liczba użytkowników

en: Total database size:
pl: Całkowity rozmiar bazy:

en: Database server:
pl: Serwer bazy danych:

en: Mingle Forum version:
pl: Wersja Mingle Forum:

en: Mingle Forum >> General Options
pl: Mingle Forum >> Opcje główne

en: default
pl: domyślnie

en: Option Name
pl: Nazwa opcji

en: Option Input
pl: Wprowadź opcję

en: Posts per page:
pl: Postów na stronę:

en: Threads per page:
pl: Wątków na stronę:

en: Number of posts for Hot Topic:
pl: Liczba postów dla gorących tematów:

en: Number of posts for Very Hot Topic:
pl: Liczba postów dla bardzo gorących tematów:

en: Username Display:
pl: Wyświetlana nazwa użytkownika

en: Valid Options: user_login, nickname, display_name, first_name, last_name
pl: Poprawne opcje: user_login, nickname, display_name, first_name, last_name

en: New User's Title:
pl: Tytuł nowego użytkownika:

en: User Level 1 Title:
pl: Tytuł użytkownika poziom 1:

en: User Level 1 Count:
pl: Poziom 1 użytkownika (ilość):

en: User Level 2 Title:
pl: Tytuł użytkownika poziom 2:

en: User Level 2 Count:
pl: Poziom 2 użytkownika (ilość):

en: User Level 3 Title:
pl: Tytuł użytkownika poziom 3:

en: User Level 3 Count:
pl: Poziom 3 użytkownika (ilość):

en: Use Private Messages:
pl: Użyj prywatnej wiadomości

en: I recommend disabling this and using
pl: Zalecane wyłaczeniu i użycie

en: instead.
pl: zamiast.

en: Maximum Messages In Inbox (0 = unlimited):
pl: Maksymalna ilość w skrzynce (0 = bez limitu):

en: Administratos always have unlimited messages
pl: Administrator zawsze ma nieograniczoną ilość wiadomości

en: Show Forum Login Form:
pl: Pokazuj formularz logowania na forum

en: Show Avatars in the forum:
pl: Pokazuj awatary na forum:

en: Registration required to post:
pl: Rejestracja wymagana aby pisać:

en: Installed version:
pl: Zainstalowana wersja:

en: GD Library is not installed
pl: Biblioteka GD nie zainstalowana

en: Use Captcha for unregistered users:
pl: Uzywaj Captcha dla niezarejestrowanych użytkowników

en: Requires
pl: Wymagania

en: Date format:
pl: Format daty:

en: Default date:
pl: Domyślna data:

en: Check
pl: Sprawdź

en: for date formatting.
pl: do sformatowania daty.

en: Groups deleted:
pl: Skasowane grupy:

en: Forums deleted:
pl: Skasowane fora:

en: Threads deleted:
pl: Wątki skasowane:

en: Posts deleted:
pl: Posty skasowane:

en: You must enter a name
pl: Posty skasowane:

en: Category added successfully
pl: Kategoria dodana

en: You must select a category
pl: Muisz wybrać kategorię

en: Forum added successfully
pl: Forum dodane

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
pl: Mingle Forum >> Kategorie i fora

en: Modify
pl: Zmień

en: Add forum
pl: Dodaj forum

en: Moderator successfully removed.
pl: Moderator usunięty poprawnie.

en: Moderator successfully saved.
pl: Moderator zapisany poprawnie.

en: Moderator NOT removed.
pl: Moderator nie usunięty.

en: You must select a user
pl: Musisz wybrać użytkownika

en: Global Moderator added successfully
pl: Moderator globalny dodany poprawnie.

en: Moderator added successfully
pl: Moderator dodany poprawnie

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
pl: Mingle Forum >> Zarządzaj moderatorami

en: Currently moderating
pl: Aktualnie moderowany

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
pl: Moderator globalny (możę moderować wszystkie fora)

en: No moderators yet
pl: Brak moderatorów

en: Add forum to
pl: Dodaj forum do

en: Description:
pl: Opis:

en: Save forum
pl: Zapisz forum

en: Save user group
pl: Zapisz grupy użytkowników

en: Select User group
pl: Wybierz grupy użytkowników

en: Add users
pl: Dodaj użytkowników

en: You must specify a group name
pl: Musisz podać nazwę grupy

en: Group updated successfully
pl: Grupa zaktualizowana poprawnie

en: You must specify a forum name
pl: Musisz podać nazwę forum

en: Forum updated successfully
pl: Forum zaktualizowane poprawnie

en: Edit category
pl: Edytuj kategorię

en: User Groups:
pl: Grupy użytkowników:

en: There are no User Groups
pl: Nie ma grup użytkowników

en: Save group
pl: Zapisz grupę

en: Edit forum
pl: Edytuj forum

en: Select user
pl: Wybierz użytkownika

en: Add moderator
pl: Dodaj moderatora

en: You must specify a name for the User Group
pl: Musisz podać nazwę grupy użytkowników

en: User Group updated successfully
pl: Grupa użytkowników zaktualizowana poprawnie

en: Edit User Group
pl: Edytuj grupy użytkownika

en: Save User Group
pl: Zapisz grupę użytkownika

en: Message Deleted
pl: Wiadomość skasowana

en: Your Message Was Deleted!
pl: Twoja wiadomosć została skasowana!

en: Back To Your Inbox
pl: Wróć do skrzynki odbiorczej

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: You Do Not Have Permission To View This!
pl: Nie masz uprawnień do podglądu!

en: Create New Message
pl: Napisz nową wiadomość

en: Unlimited
pl: Bez limitu

en: Message Box Size
pl: Rozmiar skrzynki

en: of
pl: z

en: Message Box Is Full!
pl: Skrzynka jest pełna@

en: You cannot send/receive any new messages
pl: Nie możęsz wysyłać/otrzymywać żadnych wiadomości

en: Started By
pl: Rozpoczęty przez

en: Last Reply
pl: Ostatnia odpowiedź

en: Unread
pl: Nieprzeczytane

en: Read
pl: CZytaj

en: No Messages
pl: Brak wiadomości

en: Sorry You Have No Messages!
pl: Przepraszamy, nie masz wiadomości!

en: Message Sent
pl: Wiadomość wysłana

en: The Message Was Successfully Sent!
pl: Wiadomość wysłana prawidłowo!

en: Back To Your Messages
pl: Wróć do wiadomości

en: You have recieved a new message from
pl: Otrzymałeś nową wiadomość od

en: follow this link to view:
pl: kliknij link aby zobaczyć

en: Message Could Not Be Sent!
pl: Wiadomość nie może być wysłana!

en: The recipients inbox is FULL!
pl: Skrzynka odbiorcy jest pełna!

en: To:
pl: Do:

en: Select User
pl: Wybierz użytkownika

en: You Must Be Logged In To Create Private Messages!
pl: Musisz być zalogowany aby wysłać prywatną wiadomość!

en: Sender
pl: Nadawca

en: Message Contents
pl: Zawartość wiadomości

en: Reply:
pl: Odpowiedz

en: Re:
pl: Odp:

en: Quick Reply:
pl: Szybka odpowiedź:
