Mingle Forum - en to sk translation catalogue (289 entries)

en: Forum Feed
sk: Fórum Feed

en: Forum Topic:
sk: Téma:

en: Topic:
sk: Téma:

en: No such user
sk: Užívateľ neexistuje

en: Edit forum options
sk: Uprav nastavenia diskusného fóra

en: Allow others to view my profile?
sk: Povoliť ostatným zobraziť tvoj profil?

en: You have email notifications for these topics:
sk: Máš nastavenú emailovú notifikáciu k týmto témam:

en: Save options
sk: Ulož nastavenia

en: Cheating, are we?
sk: Podvádzaš?

en: Security code does not mach
sk: Bezpečnostný kód sa nezhoduje

en: An error occured
sk: Vyskytla sa chyba

en: You must enter a subject
sk: Musíš vyplniť predmet

en: You must enter a message
sk: Musíš vyplniť správu

en: created the forum topic:
sk: vytvorená téma

en: replied to the forum topic:
sk: Reaguj na tému:

en: Quote from
sk: Citovať od

en: on
sk: na

en: Post Reply
sk: Odpoveď

en: Subject:
sk: Predmet:

en: Message:
sk: Správa:

en: Submit
sk: Odoslať

en: Edit Post
sk: Editovať správu

en: Save Post
sk: Uložiť správu

en: Sorry. you don't have permission to post.
sk: Prepáč, ale nemáš právo pridávať príspevky.

en: Post new Topic
sk: Pridaj novú tému

en: Mingle Forum
sk: Nastavenia

en: Skins
sk: Témy

en: Categories & Forums
sk: Kategórie & fóra

en: Moderators
sk: Moderátori

en: User Groups
sk: Skupiny užívateľov

en: About
sk: O plugine

en: Forums Latest Activity
sk: Posledná aktivita

en: by:
sk: od

en: Title to display in the sidebar:
sk: Názov zobrazený v sidebare

en: How many items would you like to display?
sk: Koľko položiek chceš zobraziť?

en: Page loaded in:
sk: Stránka bola vygenerovaná za

en: seconds.
sk: sekúnd.

en: Version:
sk: Verzia:

en: by
sk: od

en: Latest Post by
sk: Posledný príspevok od

en: Sorry, but you don't have access to this forum
sk: Bohužial, na toto fórum nemáš prístupové práva

en: Topic Title
sk: Názov témy

en: Started by
sk: Založil

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Views
sk: Zobrazení

en: Last post
sk: Posledný príspevok

en: Sticky Topics
sk: Dôležité témy

en: Move Topic
sk: Presuň tému

en: Delete Topic
sk: Vymaž tému

en: New posts since last visit
sk: Nové príspevky od tvojej poslednej návštevy

en: Forum Topics
sk: Témy fóra

en: Remove this topic from your email notifications?
sk: Odstrániť emailovú notifikáciu k tejto téme?

en: Add this topic to your email notifications?
sk: Pridať emailovú notifikáciu k tejto téme?

en: TOPIC CLOSED
sk: Téma uzatvorená

en: Author
sk: Autor

en: Posts:
sk: Príspevky:

en: Post
sk: Príspevok

en: on:
sk: na:

en: Quote
sk: Odpovedaj

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Topics:
sk: Témy:

en: Posts:
sk: Príspevky:

en: New posts
sk: Nové príspevky

en: No new posts
sk: Žiadne nové príspevky

en: No topics yet
sk: Žiadne témy

en: in
sk: v téme

en: Forums RSS
sk: Fórum RSS

en: Remove this post?
sk: Odstrániť tento príspevok?

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Profile
sk: Tvoj profil

en: New Topic
sk: Nová téma

en: Moderators:
sk: Moderátori:

en: Undo Sticky
sk: Neaktuálne

en: Sticky
sk: Aktuálne

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Subscribe
sk: Notifikácia emailom

en: My profile
sk: Tvoj profil

en: My Profile
sk: Tvoj profil

en: Forum Home
sk: Diskusné fórum - úvodná stránka

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Re-open
sk: Znova otvoriť

en: You are logged in as:
sk: Si prihlásený ako

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Remember Me
sk: Zapamätaj si ma

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Moderator
sk: Moderátor

en: New Topics since last visit
sk: Nové témy od tvojej poslednej návštevy

en: Profile Info
sk: Info o užívateľovi

en: Edit Profile
sk: Uprav svoj profil

en: Welcome
sk: Ahoj

en: Your last visit was:
sk: Naposledy si bol prihlásený:

en: Show new topics since your last visit
sk: Zobraz nové témy od tvojej poslednej návštevy

en: Edit your forum options
sk: Uprav nastavenia diskusného fóra

en: Welcome Guest, please login or
sk: Vitaj hosť, prihlás sa alebo

en: register.
sk: sa zaregistruj.

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
sk: Na prispievanie do fóra musíte byť zaregistrovaný a prihlásený.

en: registration.
sk: Registrácia.

en: Show/Hide Header
sk: Zobraziť / Skryť tvoje informácie

en: Search forums
sk: vyhľadaj vo fórach

en: Pages:
sk: Strany:

en: Post deleted
sk: Príspevok bol vymazaný.

en: View profile
sk: Zobraz profil

en: Bold
sk: Hrubé

en: Italic
sk: Šikmé

en: Underline
sk: Podčiarknuté

en: Strikethrough
sk: Prečiarknuté

en: Code
sk: Kód

en: List
sk: Zoznam

en: List item
sk: Položka zoznamu

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Add Hex Color
sk: Pridaj kód farby v HEX

en: Embed YouTube Video
sk: Vlož YouTube video

en: Smile
sk: Úsmev

en: Big Grin
sk: Veľký pán

en: Sad
sk: Smutný

en: Neutral
sk: Neutrálny

en: Razz
sk: Posmešok

en: Mad
sk: Šialený

en: Confused
sk: Zmätený

en: Wink
sk: Žmurk

en: Surprised
sk: Prekvapený

en: Cool
sk: Super

en: Info Center
sk: Info centrum

en: Posts in
sk: príspevkov v

en: Topics Made by
sk: Témy od užívateľa

en: Members
sk: užívateľov

en: Latest Member:
sk: Naposledy zaregistrovaný užívateľ:

en: New topics since your last visit
sk: Nové témy od tvojej poslednej návštevy

en: Summary
sk: Súhrn

en: Name:
sk: Meno:

en: Registered:
sk: Registrovaný:

en: Position:
sk: Pozícia

en: Website:
sk: Webstránka:

en: Biographical Info:
sk: Motto:

en: Search for:
sk: Hľadaj:

en: By user:
sk: Od užívateľa:

en: Message Age:
sk: Vek správy

en: Between
sk: Medzi

en: and
sk: a

en: days
sk: dní

en: Click to choose Forum(s) to  search
sk: Vyber si fóra, v ktorých sa má vyhľadávať

en: Check all
sk: Označ všetky

en: Start Search
sk: Vyhľadať

en: Subject
sk: Predmet

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Posted
sk: Zverejnené

en: Closed topic
sk: Uzatvorená téma

en: Normal topic
sk: Normálna téma

en: Hot topic
sk: Aktuálna téma

en: Very Hot topic
sk: Veľmi aktuálne témy

en: Security Code:
sk: Bezpečnostný kód

en: New reply on forum topic:
sk: Nová odpoveď na tému:

en: DETAILS:
sk: Detaily:

en: Date:
sk: Dátum:

en: Reply Content:
sk: Reaguj na obsah:

en: View Topic Here:
sk: Zobraz tému:

en: Inbox
sk: Schránka správ

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Category
sk: Kategória

en: Topic
sk: Téma

en: General Options
sk: Hlavné nastavenia

en: Categories and forums
sk: Kategórie a fóra

en: You must specify a user group name.
sk: Musíš zadať meno užívateľskej skupiny

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
sk: Vybral si si meno, ktoré už existuje v databáze

en: User Group successfully added.
sk: Užívateľská skupina bola úspešne pridaná.

en: You haven't specified any user to add:
sk: Nevybral si žiadneho užívateľa na pridanie:

en: You must choose a user group
sk: Musiš vybrať užívateľskú skupinu

en: Error
sk: Chyba

en: No such user:
sk: Neexistujúci užívateľ:

en: Warning
sk: Upozornenie

en: User
sk: Užívateľ

en: is already in this group
sk: sa už nachádza v tejto užívateľskej skupine

en: added successfully
sk: bol úspešne pridaný.

en: Errors:
sk: Chyby:

en: Warnings:
sk: Upozornenia:

en: Users added:
sk: Užívatelia pridaný:

en: User Group(s) successfully deleted.
sk: Užívateľská skupina úspešne odstránená.

en: Member successfully removed.
sk: Užívateľ bol úspešne odstránený.

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
sk: Mingle Forum >> Nastaviť užívateľské skupiny

en: add new
sk: Pridať novú

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Add members
sk: Pridaj užívateľov

en: No members in this group
sk: Žiadny užívatelia v tejto skupine

en: Skin successfully activated.
sk: Téma úspešne aktivovaná.

en: Mingle Forum >> Skin options
sk: Mingle Forum >> Možnosti témy

en: Get More Skins
sk: Získaj viac tém

en: IMPORTANT: As of version 1.0.03 the skins directory has been moved to /wp-content/mingle-forum-skins/
sk: Dôležité: Od verzie 1.0.03 bol adresár s témami presunutý do  /wp-content/mingle-forum-skins/

en: Why did you change it?
sk: Prečo sa to zmenilo?

en: Screenshot
sk: Obrázok témy

en: Name
sk: Meno

en: Version
sk: Verzia

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Status

en: In Use
sk: Aktuálne použitá

en: Activate
sk: Aktivovať

en: About Mingle Forum
sk: O plugine Mingle Forum

en: Current Version:
sk: Aktuálna verzia:

en: Author:
sk: Autor:

en: Plugin Page:
sk: Oficiálna stránka pluginu:

en: Support Forum:
sk: Podporné fórum:

en: Mingle Forum Skins:
sk: Mingle Forum

en: Options successfully saved.
sk: Nastavenia boli úspešne uložené.

en: Statistic
sk: Štatistiky

en: Value
sk: Hodnota

en: Number of posts:
sk: Počet príspevkov:

en: Number of threads:
sk: Počet tém

en: Number of users:
sk: Počet užívateľov:

en: Total database size:
sk: Celková veľkosť databázy:

en: Database server:
sk: Databázový server:

en: Mingle Forum version:
sk: Verzia pluginu Mingle Forum:

en: Mingle Forum >> General Options
sk: Mingle Forum >> Nastavenia

en: default
sk: pôvodné

en: Option Name
sk: Možnosti

en: Option Input
sk: Nastavenia

en: Posts per page:
sk: Príspevkov na stranu:

en: Threads per page:
sk: Tém na stranu:

en: Number of posts for Hot Topic:
sk: Počet príspevkov v aktuálnych témach:

en: Number of posts for Very Hot Topic:
sk: Počet príspevkov vo veľmi aktuálnych témach:

en: Username Display:
sk: Užívateľské meno:

en: Valid Options: user_login, nickname, display_name, first_name, last_name
sk: Povolené možnosti: user_login, nickname, display_name, first_name, last_name

en: New User's Title:
sk: Označenie nováčika:

en: User Level 1 Title:
sk: Označenie užívateľa 1 levelu:

en: User Level 1 Count:
sk: Počet príspevkov pre 1 level:

en: User Level 2 Title:
sk: Označenie užívateľa 2 levelu:

en: User Level 2 Count:
sk: Počet príspevkov pre 2 level:

en: User Level 3 Title:
sk: Označenie užívateľa 2 levelu:

en: User Level 3 Count:
sk: Počet príspevkov pre 3 level:

en: Show Forum Login Form:
sk: Zobraz prihlasovací dialóg vo fóre:

en: Show Avatars in the forum:
sk: Zobraz ikonky vo fórach:

en: Registration required to post:
sk: Registrácia na zadanie príspevku:

en: Installed version:
sk: Nainštalovaná verzia:

en: GD Library is not installed
sk: GD Library nie je nainštalovaná

en: Use Captcha for unregistered users:
sk: Použi Captcha pre neregistrovaných užívateľov

en: Requires
sk: Vyžaduje

en: If you have 'Registration required to post' above enabled, leave this off
sk: Ak si označil možnosť "Registrácia na zadanie príspevku", nechaj toto políčko nezaškrtnuté

en: Date format:
sk: Formát dátumu:

en: Default date:
sk: Základné nastavenie dátumu

en: Check
sk: Klikni

en: for date formatting.
sk: pre formátovanie dátumu.

en: Groups deleted:
sk: Vymazané skupiny:

en: Forums deleted:
sk: Vymazané fóra:

en: Threads deleted:
sk: Vymazané témy:

en: Posts deleted:
sk: Vymazané príspevky

en: You must enter a name
sk: Musíš vyplniť meno

en: Category added successfully
sk: Kategória bola úspešne pridaná

en: You must select a category
sk: Musíš vybrať kategóriu

en: You have choosen a forum name that already exists in this group, please specify another
sk: Vybral si názov fóra, ktoré už existuje pre danú užívateľskú skupinu. Vyber iný

en: Forum added successfully
sk: Fórum bolo úspešne pridané

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
sk: Mingle Forum >> Kategórie a fóra

en: Modify
sk: Upraviť

en: Add forum
sk: Pridaj fórum

en: Moderator successfully removed.
sk: Moderátor bol úspešne odstránený.

en: Moderator successfully saved.
sk: Moderátor bol uložený.

en: Moderator NOT removed.
sk: Moderátor nebol odstránený.

en: You must select a user
sk: Musíš vybrať užívateľa

en: Global Moderator added successfully
sk: Globálny moderátor bol úspešne pridaný

en: Moderator added successfully
sk: Moderátor bol úspešne pridaný

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
sk: Mingle Forum >> Nastav moderátorov

en: Currently moderating
sk: Momentálne moderátorom týchto fór

en: Update
sk: Obnoviť

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
sk: Globálny moderátor: (užívateľ, ktorý môže moderovať všetky fóra)

en: No moderators yet
sk: Zatiaľ žiadny moderátor

en: Add forum to
sk: Pridaj fórum do

en: Description:
sk: Popis:

en: Save forum
sk: Uložiť fórum

en: Save user group
sk: Uložiť užívateľskú skupinu

en: Select User group
sk: Vyber užívateľskú skupinu

en: Add users
sk: Pridaj užívateľov

en: You must specify a group name
sk: Musíš zadať meno užívateľskej skupiny

en: Group updated successfully
sk: Užívateľská skupina bola úspešne zmenená

en: You must specify a forum name
sk: Musíš zadať meno fóra

en: Forum updated successfully
sk: Fórum bolo úspešne zmenené

en: Edit category
sk: Uprav kategóriu

en: User Groups:
sk: Užívateľské skupiny

en: Members of the checked User Groups have access to the forums in this category:
sk: Užívatelia označených užívateľských skupín majú prístup k fóram v kategórii:

en: There are no User Groups
sk: Nie sú vytvorené žiadne užívateľské skupiny

en: Save group
sk: Uložiť užívateľskú skupinu

en: Edit forum
sk: Uprav fórum

en: Select user
sk: Vyber užívateľa

en: Add moderator
sk: Pridaj moderátora

en: You must specify a name for the User Group
sk: Musíš zadať meno užívateľskú skupinu

en: User Group updated successfully
sk: Užívateľská skupina bola úspešne zmenená

en: Edit User Group
sk: Upraviť užívateľskú skupinu

en: Save User Group
sk: Uložiť užívateľskú skupinu
