WP to Twitter 2.2.0 (beta 7) - en to nl translation catalogue (193 entries)

en: [<a href='options-general.php?page=wp-to-twitter/wp-to-twitter.php'>Hide</a>] If you're experiencing trouble, please copy these settings into any request for support.
nl: [<a href='options-general.php?page=wp-to-twitter/wp-to-twitter.php'>Verberg</a>] Wanneer je problemen hebt kopieer deze instellingen in je bericht om verzoek tot hulp.

en: WP to Twitter is now connected with Twitter.
nl: WP to Twitter is nu verbonden met Twitter.

en: OAuth Authentication Failed. Check your credentials and verify that <a href="http://www.twitter.com/">Twitter</a> is running.
nl: OAuth authenticatie mislukt. Controleer uw login gegevens en controleer of <a href="http://www.twitter.com/">Twitter</a> actief is.

en: OAuth Authentication Data Cleared.
nl: OAuth authenticatie data gewist.

en: WP to Twitter Errors Cleared
nl: WP to Twitter Foutmeldingen Verwijderd

en: Sorry! I couldn't get in touch with the Twitter servers to post your new blog post. Your tweet has been stored in a custom field attached to the post, so you can Tweet it manually if you wish!
nl: Sorry! Ik kon de Twitter servers niet bereiken om je nieuwe bericht te plaatsen. Je tweet is opgeslagen in een aangepast veld in je bericht, zodat je deze evt. manueel kan tweeten!

en: Sorry! I couldn't get in touch with the Twitter servers to post your <strong>new link</strong>! You'll have to post it manually, I'm afraid.
nl: Sorry! Ik kon de Twitter servers niet bereiken om je <strong>nieuwe link</strong> te plaatsen! Ik ben bang dat je het zelf manueel moet plaatsen.

en: WP to Twitter Advanced Options Updated
nl: WP to Twitter Geavanceerde Opties Bijgewerkt

en: You must add your Bit.ly login and API key in order to shorten URLs with Bit.ly.
nl: Je moet je Bit.ly login en API sleutel ingeven om URL's te verkorten met Bit.ly.

en: You must add your YOURLS remote URL, login, and password in order to shorten URLs with a remote installation of YOURLS.
nl: Je moet je YOURLS remote URL, login en wachtwoord toevoegen om URL's te verkorten met een installatie op afstand van YOURLS.

en: You must add your YOURLS server path in order to shorten URLs with a remote installation of YOURLS.
nl: Je moet je YOURLS server pad ingeven om URL's te verkorten met een installatie op afstand van YOURLS.

en: WP to Twitter Options Updated
nl: WP to Twitter Opties Bijgewerkt

en: Category limits updated.
nl: Categorie limieten bijgewerkt.

en: Category limits unset.
nl: Categorie limieten uitgezet

en: YOURLS password updated.
nl: YOURLS wachtwoord bijgewerkt.

en: YOURLS password deleted. You will be unable to use your remote YOURLS account to create short URLS.
nl: YOURLS wachtwoord verwijderd. Je kunt je remote YOURLS account niet gebruiken om verkorte URL's te creëeren.

en: Failed to save your YOURLS password!
nl: YOURLS wachtwoord opslaan is mislukt!

en: YOURLS username added.
nl: YOURLS gebruikersnaam toegevoegd.

en: YOURLS API url added.
nl: YOURLS API url toegevoegd.

en: YOURLS API url removed.
nl: YOURLS API url verwijderd.

en: YOURLS local server path added.
nl: YOURLS lokaal server pad toegevoegd.

en: The path to your YOURLS installation is not correct.
nl: Het pad naar je YOURLS installatie is niet correct.

en: YOURLS local server path removed.
nl: YOURLS lokaal server pad verwijderd.

en: YOURLS will use Post ID for short URL slug.
nl: YOURLS zal een bericht ID gebruiken voor een korte URL slug.

en: YOURLS will not use Post ID for the short URL slug.
nl: YOURLS zal geen bericht ID gebruiken voor een korte URL slug.

en: Cligs API Key Updated
nl: Cli.gs API sleutel bijgewerkt

en: Cli.gs API Key deleted. Cli.gs created by WP to Twitter will no longer be associated with your account.
nl: Cli.gs API sleutel verwijderd. Cli.gs gemaakt met WP to Twitter zullen niet langer verbonden zijn met je account.

en: Cli.gs API Key not added - <a href='http://cli.gs/user/api/'>get one here</a>!
nl: Cli.gs API sleutel niet toegevoegd - <a href='http://cli.gs/user/api/'>verkrijg er één hier</a>!

en: Bit.ly API Key Updated.
nl: Bit.ly API sleutel bijgewerkt.

en: Bit.ly API Key deleted. You cannot use the Bit.ly API without an API key.
nl: Bit.ly API sleutel verwijderd. Je kan de Bit.ly API niet geberuiken zonder API sleutel.

en: Bit.ly API Key not added - <a href='http://bit.ly/account/'>get one here</a>! An API key is required to use the Bit.ly URL shortening service.
nl: Bit.ly API sleutel niet toegevoegd - <a href='http://bit.ly/account/'>HIER aanvragen</a>! Een API sleutel is nodig om de Bit.ly URL verkorter te gebruiken.

en:  Bit.ly User Login Updated.
nl:  Bit.ly gebruikerslogin bijgewerkt.

en: Bit.ly User Login deleted. You cannot use the Bit.ly API without providing your username.
nl: Bit.ly gebruikerslogin verwijderd. Je kan niet de Bit.ly API gebruiken zonder je gebruikersnaam in te voeren.

en: Bit.ly Login not added - <a href='http://bit.ly/account/'>get one here</a>!
nl: Bit.ly Login niet toegevoegd - maak <a href='http://bit.ly/account/'>HIER</a> een account aan!

en: No error information is available for your shortener.
nl: Er is geen informatie beschikbaar over je URL verkorter.

en: <li class="error"><strong>WP to Twitter was unable to contact your selected URL shortening service.</strong></li>
nl: <li class="error"><strong>WP to Twitter kon geen contact maken met je geselecteerde URL verkorter.</strong></li>

en: <li><strong>WP to Twitter successfully contacted your selected URL shortening service.</strong>  The following link should point to your blog homepage:
nl: <li><strong>WP to Twitter heeft succesvol contact gemaakt met je geselecteerde URL verkorter.</strong>  De volgende link moet naar je blog homepage wijzen:

en: <li><strong>WP to Twitter successfully submitted a status update to Twitter.</strong></li>
nl: <li><strong>WP to Twitter heeft succesvol een status update geplaatst op Twitter.</strong></li>

en: <li class="error"><strong>WP to Twitter failed to submit an update to Twitter.</strong></li>
nl: <li class="error"><strong>Het is WP to Twitter niet gelukt om een update naar Twitter te sturen.</strong></li>

en: You have not connected WordPress to Twitter.
nl: Je hebt geen connectie met WordPress to Twitter.

en: <li class="error"><strong>Your server does not appear to support the required methods for WP to Twitter to function.</strong> You can try it anyway - these tests aren't perfect.</li>
nl: <li class="error"><strong>Je server lijkt niet de benodigde methodes te ondersteunen om WP to Twitter te laten functioneren.</strong> Je kunt het altijd proberen - deze tests zijn niet perfect</li>

en: <li><strong>Your server should run WP to Twitter successfully.</strong></li>
nl: <li><strong>WP to Twitter zou probleemloos op je server moeten werken.</strong></li>

en: WP to Twitter Options
nl: WP to Twitter Opties

en: Get Support
nl: Verkrijg Ondersteuning

en: Export Settings
nl: Exporteren Instellingen

en: Make a Donation
nl: Geef een Donatie

en: Shortcodes available in post update templates:
nl: Shortcodes beschikbaar in bericht update templates:

en: <code>#title#</code>: the title of your blog post
nl: <code>#title#</code>: de titel van je blog bericht

en: <code>#blog#</code>: the title of your blog
nl: <code>#blog#</code>: de titel van je blog

en: <code>#post#</code>: a short excerpt of the post content
nl: <code>#post#</code>: een korte samenvatting van het bericht

en: <code>#category#</code>: the first selected category for the post
nl: <code>#category#</code>: de eerste geselecteerde categorie voor het bericht

en: <code>#date#</code>: the post date
nl: <code>#date#</code>: de bericht datum

en: <code>#url#</code>: the post URL
nl: <code>#url#</code>: de bericht URL

en: <code>#author#</code>: the post author
nl: <code>#author#</code>: de bericht auteur

en: You can also create custom shortcodes to access WordPress custom fields. Use doubled square brackets surrounding the name of your custom field to add the value of that custom field to your status update. Example: <code>[[custom_field]]</code></p>
nl: Je kan ook aangepaste shortcodes creëeren voor toegang tot aangepaste WordPress velden. Gebruik dubbele [ ] om de naam van je aangepast veld om de waarde hiervan toe te voegen aan je status update. Voorbeeld: <code>[[custom_field]]</code></p>

en: <p>One or more of your last posts has failed to send it's status update to Twitter. Your Tweet has been saved in your post custom fields, and you can re-Tweet it at your leisure.</p>
nl: <p>Eén of meer van je laatste berichten konden niet hun status sturen naar Twitter. Je tweet is bewaard in een aangepast veld in je bericht, en je kan het naar behoeven manueel retweeten.</p>

en: <p>The query to the URL shortener API failed, and your URL was not shrunk. The full post URL was attached to your Tweet. Check with your URL shortening provider to see if there are any known issues. [<a href="http://blog.cli.gs">Cli.gs Blog</a>] [<a href="http://blog.bit.ly">Bit.ly Blog</a>]</p>
nl: <p>De query van de URL verkorter API is mislukt, en je URL is niet verkort. De volledige bericht URL is gebruikt in je Tweet. Informeer bij de aanbieder van je URL verkorter of er problemen zijn. [<a href="http://blog.cli.gs">Cli.gs Blog</a>] [<a href="http://blog.bit.ly">Bit.ly Blog</a>]</p>

en: Clear 'WP to Twitter' Error Messages
nl: Verwijderden 'WP to Twitter' Foutmeldingen

en: Basic Settings
nl: Basis Instellingen

en: Update when a post is published
nl: Bijwerken wanneer een bericht is gepubliceerd

en: Text for new post updates:
nl: Tekst voor nieuwe berichten:

en: Update when a post is edited
nl: Bijwerken wanneer een bericht aangepast is

en: Text for editing updates:
nl: Tekst voor aangepaste updates:

en: You can not disable updates on edits when using Postie or similar plugins.
nl: Je kunt updates niet uitschakelen op bewerkingen wanneer je Postie of vergelijkbare plugins gebruikt.

en: Update Twitter when new Wordpress Pages are published
nl: Bijwerken Twitter wanneer nieuwe WordPress pagina's gepubliceerd zijn

en: Text for new page updates:
nl: Tekst voor nieuwe pagina updates:

en: Update Twitter when WordPress Pages are edited
nl: Bijwerken Twitter wanneer WordPress pagina's bijgewerkt worden

en: Text for page edit updates:
nl: Tekst voor aanpassing pagina updates:

en: Update Twitter when you post a Blogroll link
nl: Bijwerken Twitter wanneer je een blogrol link plaatst

en: Text for new link updates:
nl: Tekst voor nieuwe link updates:

en: Available shortcodes: <code>#url#</code>, <code>#title#</code>, and <code>#description#</code>.
nl: Beschikbare shortcodes: <code>#url#</code>, <code>#title#</code> en <code>#description#</code>.

en: Choose your short URL service (account settings below)
nl: Kies je verkorte URL service (account instelllingen onder)

en: Use Cli.gs for my URL shortener.
nl: Gebruik Cli.gs voor mijn URL verkorter.

en: Use Bit.ly for my URL shortener.
nl: Gebruik Bit.ly voor mijn URL verkorter.

en: YOURLS (installed on this server)
nl: YOURLS (geïnstalleerd op deze server)

en: YOURLS (installed on a remote server)
nl: YOURLS (geïnstalleerd op een remote server)

en: Use WordPress as a URL shortener.
nl: Gebruik WordPress voor mijn URL verkorter.

en: Don't shorten URLs.
nl: URL's niet verkorten.

en: Using WordPress as a URL shortener will send URLs to Twitter in the default URL format for WordPress: <code>http://domain.com/wpdir/?p=123</code>. Google Analytics is not available when using WordPress shortened URLs.
nl: Door WordPress als een URL verkorter te gebruiken zul je URL's verzenden naar Twitter in het standaard formaat voor WordPress: <code>http://domein.com/folder/?p=123</code>. Google Analytics is niet beschikbaar wanneer WordPress gebruikt wordt voor verkorte URL's.

en: Save WP->Twitter Options
nl: WP->Twitter Instellingen opslaan

en: <abbr title="Uniform Resource Locator">URL</abbr> Shortener Account Settings
nl: <abbr title="Uniform Resource Locator">URL</abbr> Verkorter Account Instellingen

en: Your Cli.gs account details
nl: Jouw Cli.gs account informatie

en: Your Cli.gs <abbr title='application programming interface'>API</abbr> Key:
nl: Jouw Cli.gs <abbr title='application programming interface'>API</abbr> sleutel:

en: Don't have a Cli.gs account or Cligs API key? <a href='http://cli.gs/user/api/'>Get one free here</a>!<br />You'll need an API key in order to associate the Cligs you create with your Cligs account.
nl: Heb je geen Cli.gs account of Cligs API sleutel? <a href='http://cli.gs/user/api/'>Verkrijg er een gratis hier</a>!<br />Je hebt een API sleutel nodig om de Cligs die je maakt te koppelen aan je Cligs account.

en: Your Bit.ly account details
nl: Je Biy.ly account informatie

en: Your Bit.ly username:
nl: Je Bit.ly gebruikersnaam:

en: Your Bit.ly <abbr title='application programming interface'>API</abbr> Key:
nl: Je Bit.ly <abbr title='application programming interface'>API</abbr> sleutel:

en: Save Bit.ly API Key
nl: Opslaan Bit.ly API sleutel

en: Clear Bit.ly API Key
nl: Verwijderen Bit.ly API sleutel

en: A Bit.ly API key and username is required to shorten URLs via the Bit.ly API and WP to Twitter.
nl: Een Bit.ly API en gebruikersnaam is nodig om URL's te verkorten met de Bit.ly API en WP to Twitter.

en: Your YOURLS account details
nl: Jouw YOURLS account informatie

en: Path to the YOURLS config file (Local installations)
nl: Pad naar het YOURLS configuratie bestand (Lokale installaties)

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: URI to the YOURLS API (Remote installations)
nl: URI naar de YOURLS API (Remote installaties)

en: Your YOURLS username:
nl: Je YOURLS gebruikersnaam:

en: Your YOURLS password:
nl: Jouw YOURLS wachtwoord:

en: <em>Saved</em>
nl: <em>Opgeslagen</em>

en: Use Post ID for YOURLS url slug.
nl: Gebruik bericht ID voor YOURLS url slug.

en: Save YOURLS Account Info
nl: Opslaan  YOURLS Account Info

en: Clear YOURLS password
nl: Wissen YOURLS wachtwoord

en: A YOURLS password and username is required to shorten URLs via the remote YOURLS API and WP to Twitter.
nl: Een YOURLS wachtwoord en gebruikersnaam is nodig om URL's te verkorten met de YOURLS API en WP to Twitter.

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde Instellingen

en: Advanced Tweet settings
nl: Geavanceerde Tweet instellingen

en: Add tags as hashtags on Tweets
nl: Gebruik tags als hashtags in Tweets

en: Spaces replaced with:
nl: Spaties vervangen door:

en: Default replacement is an underscore (<code>_</code>). Use <code>[ ]</code> to remove spaces entirely.
nl: Standaard vervanging is een underscore (<code>_</code>). Gebruik <code>[ ]</code> om spaties geheel te verwijderen.

en: Maximum number of tags to include:
nl: Maximaal aantal tags om in te voegen:

en: Maximum length in characters for included tags:
nl: Maximale lengte in karakters voor ingevoegde tags:

en: These options allow you to restrict the length and number of WordPress tags sent to Twitter as hashtags. Set to <code>0</code> or leave blank to allow any and all tags.
nl: Deze opties maken het mogelijk om de lengte en het aantal tags te beperken welke naar Twitter verzonden worden als hashtags. Ingesteld op <code>0</code> of laat leeg om alle tags toe te staan.

en: Length of post excerpt (in characters):
nl: Lengte van de bericht samenvatting (in karakters):

en: By default, extracted from the post itself. If you use the 'Excerpt' field, that will be used instead.
nl: Standaard, verkregen van het bericht zelf. Wanneer je het 'Excerpt' veld gebruikt zal dit hiervoor gebruikt worden.

en: WP to Twitter Date Formatting:
nl: WP to Twitter Datum Opmaak:

en: Default is from your general settings. <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time'>Date Formatting Documentation</a>.
nl: Standaard is van je algemene instellingen. <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time'>Documentatie Datum Opmaak (Eng)</a>.

en: Custom text before all Tweets:
nl: Aangepaste tekst vóór alle Tweets:

en: Custom text after all Tweets:
nl: Aangepaste tekst ná alle Tweets:

en: Custom field for an alternate URL to be shortened and Tweeted:
nl: Aangepast veld voor een alternatieve URL om te verkorten en tweeten:

en: You can use a custom field to send an alternate URL for your post. The value is the name of a custom field containing your external URL.
nl: Je kan een aangepast veld gebruiken om een alternatieve URL te sturen voor je bericht. De waarde is de naam van het aangepast veld met de externe URL.

en: Special Cases when WordPress should send a Tweet
nl: Speciale gevallen wanneer WordPress een Tweet moet versturen

en: Do not post status updates by default
nl: Plaats standaard geen bericht updates

en: By default, all posts meeting other requirements will be posted to Twitter. Check this to change your setting.
nl: Standaard zullen alle berichten welke voldoen aan andere eisen verstuurd worden naar Twitter. Selecteer dit om de instelling te veranderen.

en: Send Twitter Updates on remote publication (Post by Email or XMLRPC Client)
nl: Twitter updates verzenden met publicatie op afstand (per email of XMLRPC Client)

en: I'm using a plugin to post by email, such as Postie. Only check this if your updates do not work.
nl: Ik gebruik een plugin om te versturen per email, zoals Postie. Selecteer dit alleen als je updates niet werken.

en: Update Twitter when a post is published using QuickPress
nl: Update Twitter wanneer een bericht gepubliceerd wordt met QuickPress

en: Google Analytics Settings
nl: Google Analytics Instellingen

en: You can track the response from Twitter using Google Analytics by defining a campaign identifier here. You can either define a static identifier or a dynamic identifier. Static identifiers don't change from post to post; dynamic identifiers are derived from information relevant to the specific post. Dynamic identifiers will allow you to break down your statistics by an additional variable.
nl: Je kunt de respons van Twitter bijhouden met gebruik van Google Analytics door een campagne ID te definiëren. Je kan zowel een statische als een dynamische ID definiëren. Statische ID's wijzigen niet van bericht tot bericht; dynamische ID's worden afgeleid van informatie relevant aan het specifieke bericht. Dynamische ID's stellen je in staat om statistieken onder te verdelen met een extra variabele.

en: Use a Static Identifier with WP-to-Twitter
nl: Gebruik statische identifier met WP-to-Twitter

en: Static Campaign identifier for Google Analytics:
nl: Statische Campagne Identifier voor Google Analytics:

en: Use a dynamic identifier with Google Analytics and WP-to-Twitter
nl: Gebruik een dynamische identifier met Google Analytics en WP-to-Twitter

en: What dynamic identifier would you like to use?
nl: Welke dynamische ID wil je gebruiken?

en: Category
nl: Categorie

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Post Title
nl: Bericht Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Individual Authors
nl: Individuele Auteurs

en: Authors have individual Twitter accounts
nl: Auteurs hebben individuele Twitter accounts

en: Authors can set their username in their user profile. As of version 2.2.0, this feature no longer allows authors to post to their own Twitter accounts. It can only add an @reference to the author.
nl: Auteurs kunnen hun gebruikersnaam instellen in hun profiel. Vanaf versie 2.2.0 kunnen auteurs niet meer berichten plaatsen op hun eigen Twitter accounts, alleen een @reference naar de auteur kan toegevoegd worden.

en: Disable Error Messages
nl: Uitschakelen Foutmeldingen

en: Disable global URL shortener error messages.
nl: Uitschakelen globale URL verkorter foutmeldingen.

en: Disable global Twitter API error messages.
nl: Uitschakelen globale Twitter API foutmeldingen.

en: Disable notification to implement OAuth
nl: Uitschakelen melding om OAuth te implementeren

en: Get Debugging Data for OAuth Connection
nl: Verkrijg debugging data voor OAuth connectie

en: Save Advanced WP->Twitter Options
nl: WP->Twitter Geavanceerde Instellingen Opslaan

en: Limit Updating Categories
nl: Limiteer Updaten Categorieën

en: Select which blog categories will be Tweeted.
nl: Selecteer welke blog categorieën worden Getweet.

en: <em>Category limits are disabled.</em>
nl: <em>Categorie limieten zijn uitgeschakeld.</em>

en: Check Support
nl: Ondersteuning Raadplegen

en: Check whether your server supports <a href="http://www.joedolson.com/articles/wp-to-twitter/">WP to Twitter's</a> queries to the Twitter and URL shortening APIs. This test will send a status update to Twitter and shorten a URL using your selected methods.
nl: Selecteer of je server <a href="http://www.joedolson.com/articles/wp-to-twitter/">WP to Twitter's</a> queries ondersteund naar de Twitter en URL verkorter API's. Deze test zal een status update sturen naar Twitter en een URL verkorten met gebruik van jouw geselecteerde methodes.

en: Connect to Twitter
nl: Verbinding maken met Twitter

en: The process to set up OAuth authentication for your web site is needlessly laborious. It is also confusing. However, this is the only method available from Twitter at this time. Note that you will not, at any time, enter you Twitter username or password into WP to Twitter; they are not used in OAuth authentication.
nl: Het proces om OAuth authenticatie in te stellen voor je website is onnodig tijdsrovend en verwarrend. Desondanks is het de enige methode beschikbaar van Twitter op dit moment. Let op dat je nooit je Twitter gebruikersnaam of wachtwoord invoert in WP to Twitter; ze worden niet gebruikt met OAuth authenticatie.

en: 1. Register this site as an application on
nl: 1. Registreer deze site als een applicatie op

en: Twitter's application registration page
nl: Twitter's applicatie registratie pagina

en: If you're not currently logged in, use the Twitter username and password which you want associated with this site
nl: Als je op dit moment niet ingelogd bent gebruik de Twitter gebruikersnaam en het wachtwoord welke je geassocieerd wil zien met deze site

en: Your Application's Name will be what shows up after "via" in your twitter stream; previously, "WP to Twitter." Your application name cannot include the word "Twitter." I suggest using the name of your web site.
nl: De naam van je applicatie zal dat zijn wat weergegeven wordt na "via" in je twitter stream; vroeger "WP to Twitter." Je applicatie naam kan niet het woord "Twitter" bevatten. Gebruik een andere naam voor je website.

en: Your Application Description can be whatever you want.
nl: Je applicatie omschrijving kan van alles zijn.

en: Application Type should be set on
nl: Applicatie Type moet staan op

en: The Callback URL should be
nl: De terugkoppel URL zou moeten zijn

en: Default Access type must be set to
nl: Standaard Toegangstype moet ingesteld staan op

en: Read &amp; Write
nl: Lezen &amp; Schrijven

en: (this is NOT the default)
nl: (dit is NIET de standaard)

en: Once you have registered your site as an application, you will be provided with a consumer key and a consumer secret.
nl: Zodra je je site geregistreerd hebt als een applicatie wordt je voorzien van een gebruikerssleutel en gebruikersgeheim.

en: 2. Copy and paste your consumer key and consumer secret into the fields below
nl: 2. Kopieer en plak je gebruikerssleutel en gebruikersgeheim in de onderstaande velden

en: Twitter Consumer Key
nl: Twitter Gebruiker  Sleutel

en: Twitter Consumer Secret
nl: Twitter Gebruiker Geheim

en: 3. Copy and paste your Access Token and Access Token Secret into the fields below
nl: 3. Kopieer en plak je toegangsbewijs en toegangsbewijs geheim in de onderstaande velden

en: On the right hand side of your application page, click on 'My Access Token'.
nl: Klik op 'Mijn Toegangsbewijs' aan de rechterzijde van je applicatiepagina.

en: Access Token
nl: Toegangsbewijs

en: Access Token Secret
nl: Toegangsbewijs Geheim

en: Disconnect from Twitter
nl: Twitter verbinding verbreken

en: Twitter Username
nl: Twitter Gebruikersnaam

en: Consumer Key
nl: Gebruikerssleutel

en: Consumer Secret
nl: Gebruikersgeheim

en: Access Token
nl: Toegangsbewijs

en: Access Token Secret
nl: Toegangsbewijs Geheim

en: Disconnect Your WordPress and Twitter Account
nl: Verbreek de verbinding met WordPress en Twitter

en: Twitter now requires authentication by OAuth. You will need you to update your <a href="%s">settings</a> in order to continue to use WP to Twitter.
nl: Twitter gebruikt nu authenticatie met OAuth. Je moet je <a href="%s">instellingen</a> bijwerken om WP to Twitter te kunnen blijven gebruiken.

en: 400 Bad Request: The request was invalid. This is the status code returned during rate limiting.
nl: 400 Bad Request: De aanvraag was onjuist. Dit is de status code welke wordt teruggegeven met waardebeperking.

en: 401 Unauthorized: Authentication credentials were missing or incorrect.
nl: 401 Unauthorized: Authenticatie login gegevens zijn onvolledig of onjuist.

en: 403 Forbidden: The request is understood, but it has been refused. This code is used when requests are being denied due to update limits.
nl: 403 Forbidden: De aanvraag is begrepen maar geweigerd. Deze code wordt gebruikt wanneer aanvragen worden geweigerd door update limieten.

en: 500 Internal Server Error: Something is broken at Twitter.
nl: 500 Internal Server Error: Er is iets kapot bij Twitter.

en: 503 Service Unavailable: The Twitter servers are up, but overloaded with requests Please try again later.
nl: 503 Service Unavailable: De Twitter servers werken maar zijn overbelast, probeer het later nog eens.

en: 502 Bad Gateway: Twitter is down or being upgraded.
nl: 502 Bad Gateway: Twitter is buiten werking of wordt bijgewerkt.

en: Don't Tweet this post.
nl: Dit bericht niet twitteren.

en: This URL is direct and has not been shortened:
nl: Deze URL is direct en is niet verkort:

en: WP to Twitter User Settings
nl: WP to Twitter gebruikersinstellingen

en: Use My Twitter Username
nl: Gebruik je Twitter gebruikersnaam

en: Tweet my posts with an @ reference to my username.
nl: Tweet mijn berichten met een @ referentie naar mijn gebruikersnaam.

en: Tweet my posts with an @ reference to both my username and to the main site username.
nl: Tweet mijn berichten met een @ referentie naar mijn gebruikersnaam en de algemene site gebruikersnaam.

en: Enter your own Twitter username.
nl: Geef je eigen Twitter gebruikersnaam in.

en: Check the categories you want to tweet:
nl: Selecteer de categorieën welke je wilt tweeten:

en: Set Categories
nl: Categorieen Instellen

en: <p>Couldn't locate the settings page.</p>
nl: <p>Kon de instellingspagina niet vinden.</p>

en: Settings
nl: Instellingen

note: Description of the plugin/theme
en: Updates Twitter when you create a new blog post or add to your blogroll using Cli.gs. With a Cli.gs API key, creates a clig in your Cli.gs account with the name of your post as the title.
nl: Bijwerken Twitter wanneer je een nieuw blog bericht of toevoeging aan je blogroll creëert met gebruik van Cli.gs. Met een Cli.gs API sleutel wordt een clig in je Cli.gs account gemaakt met de naam van je bericht als titel.
